Az Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola 1 fő matematika szakos tanár állást hirdet!

Az Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola (3292 Adács, Rákóczi u. 20-24.) pályázatot hirdet

-          1 fő matematika szakos tanár

A jogviszony teljes munkaidős, határozott idejű, amely hosszabbítható, véglegesíthető.

Alkalmazási feltétel: felsőfokú végzettséget igazoló oklevél, katolikus plébánosi ajánlás és érvényes erkölcsi bizonyítvány (igénylésének bizonylata).

Az állás betöltésének kezdete: azonnali

Érdeklődni a 06-30-8629966 telefonszámon, illetve az sztjakab.adacs@gmail.com elektronikus postacímen.

A pályázat beadásának módja email-ban. A pályázathoz szükséges csatolni a részletes szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló iratok másolatát.