Egyházmegyei Katolikus Iskolai Főhatóság

Körlevelek

10/M/2020.09.29. számú fenntartói körlevél

Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő köznevelési és szakképzési intézmények igazgatói és gazdasági vezetői részére

 

Iktatószám: 10/M/2020.09.29. számú fenntartói körlevél   

Tárgy: intézmények gazdálkodásának könyvvizsgálói ellenőrzésének ütemterve

Ügyintéző: Benei Csabáné pénzügyi csoportvezető

Melléklet: Audit Service Kft 2. kör

 

Tisztelt Igazgató és Gazdasági Vezető Asszonyok és Urak!                         

 

Mellékelten küldjük az intézményeink gazdálkodásának könyvvizsgálói ellenőrzésére a fenntartó által megbízott AUDIT SERVICE Könyvvizsgáló, Adó- és Vezetési Tanácsadó Kft. könyvvizsgálói ellenőrzéseinek helyszíneit és időpontjait.

 

Kérjük, hogy minden intézményünk vezetője és gazdasági vezetője, a mellékelt táblázatban megjelölt időpontban és helyszínen, segítőkészen, a teljes körű dokumentáció könyvvizsgálói igény szerinti bemutatásával tegyen eleget az ellenőrzés követelményeinek. 

 

Eger, 2020. szeptember 29.

 

Tisztelettel:

 

Dr. Németh Zoltán

     osztályvezető