Körlevelek

13/M/2020.10.06. számú fenntartói körlevél

Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő köznevelési intézmények és szakképző intézmények igazgatói és gazdasági vezetői részére

Iktatószám: 13/M/2020.10.06. számú fenntartói körlevél

Tárgy: 2020. szeptemberi bérkompenzáció

Melléklet: 2020.09.havi havi igénylőlap (bérkompenzáció) - közoktatás

Tisztelt Igazgató Asszonyok és Urak!

Tisztelt Gazdasági Vezető Asszonyok és Úr!

Az e-mailben elküldött 67/NZ-1/2020.10.02. számú jelzésünknek megfelelően Hamar Dénes vagyonkezelő úr megbízásából mellékelten küldöm a 2020. szeptember hónap vonatkozásában használandó egyedi bérkompenzációs igénylőlapot.

A megfelelő adatokkal kitöltött, hivatalos formában aláírt és lebélyegzett bérkompenzációs igénylőlapot

2020. október 9-ig

kérjük elküldeni e-mailben a

hamardenes@gmail.com

címre, és két eredetiben aláírt és lebélyegzett példányban az

Egri Főegyházmegye Érseki Iroda

Hamar Dénes

3301 Eger, Pf. 80.

postacímre.

A borítékra nyomtatott nagybetűkkel írják rá:

„BÉRKOMP.”

2020. október - november-december hónapokra ismét a megszokott, korábbi módon kell küldeniük a bérkompenzációs adataikat.

Eger, 2020. október 6.

Tisztelettel, Dr. Németh Zoltán osztályvezető

P. S.

Kérem, hogy a 2020. október 7-ei Igazgatók és Lelkipásztori Értekezletének végén tartandó konzultációs részre szánt esetleges kérdéseiket a mai napon 14.00 óráig e-mailben küldjék el az e-mail címemre.