Egyházmegyei Katolikus Iskolai Főhatóság

Körlevelek

18/M/2020.10.29. számú fenntartói körlevél

Az Egri Főegyházmegye fenntartásában működő köznevelési és szakképző intézmények lelkipásztorai és igazgatói részére

 

 

Iktatószám: 18/M/2020.10.29. számú fenntartói körlevél

Tárgy: az OH pályaorientációs képzései, internetbiztonság, igazgatók és lelkipásztorok értekezlete előadás

Mellékletek: adatlap Digitális ellenőrző lista E3213 nem form kepz tajlev E3213 nem form2 tajlev 

EKIF Igazgatók Értekezlete 2020 10 07 VÉGL                                                                                                                                                                                      

Főtisztelendő Atyák!

Tisztelt Igazgató Asszonyok és Urak!

 

Mellékelten küldjük az Oktatási Hivatal térítésmentesen igénybe vehető 10 órás pályaorientációs e-learning képzéseinek felhívását és kérjük, hogy a tanulóink pályaorientációjában főszerepet játszó pedagógusok minél nagyobb számban vegyenek részt e képzéseken.

 

Kérjük, hogy a képzéseken eredményesen résztvevők számára kiállított igazolásokat

 

2020. december 31-ig

 

küldjék el

 

Elekné Gáspár Zsuzsa titkársági ügyintéző

elekne.zsuzsa@eger.egyhazmegye.hu

 

címére.  

 

Az Egri Főegyházmegye, a miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda igazgatóját delegálva részt vesz a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bűnmegelőzési Tanács munkájában, amelytől az alábbi levelet és mellékleteket kaptuk. Úgy gondoljuk, hogy a mellékelt tartalmak iskoláink pedagógusai és tanulóink szülei számára is aktuálisak és használhatók, ezért továbbítjuk.   

 

Mellékletben küldjük a 2020. október 7-én online módon tartott Igazgatók és Iskolai Lelkipásztorok Értekezletén tartott egyik előadás vázlatát.

 

Eger, 2020. október 29.                                                      

 

                                                Tisztelettel:  Dr. Németh Zoltán osztályvezető